Chrzescijanskie randki świnice warckie

X Jubileuszowa piesza pielgrzymka do Tulec jako dziękczynienie za dziesięć lat istnienia parafii, po raz pierwszy pod przewodnictwem ks. We wrześniu w kościele ustawiono dwa konfesjonały oraz wykonano opierzenie chóru i antresoli. Także we wrześniu rozpoczęto budowę dachu na kościele i domu parafialnym. Prace dekarskie trwały do grudnia. Dachówką ceramiczną pokryto m² dachu.

Henryk Szymczak — proboszcz parafii p. Bogarodzicy Dziewicy. Koncert kolęd w wykonaniu chórów  Arion, Familia Cantus  i  Effatha. Daniel Litkowski —.

Rowerek biegowy feber sklep dla mam Kleczew

Druga wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził ks. Stanisław Gądecki — Arcybiskup Metropolita Poznański.

Do tego że podoba mi się ergonomia g3.

Sakrament Eucharystii po raz pierwszy przyjęło 23 dzieci. Bogdan Częsz. W tym roku trasa procesji wiodła ulicami: Bystrą, Pochyłą, Romana Maja i Forteczną na plac przykościelny.

Pielgrzymka do Wielenia Zaobrzańskiego na uroczystość koronacji figury. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wycieczki rowerowe nad jezioro, organizowane dla dzieci i młodzieży w wakacyjne czwartki. Powitanie nowego rezydenta. Zgodnie z dekretem ks. Arcybiskupa w naszej parafii posługę duszpasterską rozpoczął ks. Tomasz Nawrocki — notariusz. Pielgrzymka do Tulec pod przewodnictwem ks. W tym roku na pielgrzymkowy szlak wyruszyło 43 pątników. Wojciech Raczkowski — emerytowany proboszcz parafii p.

Na zakończenie Mszy św. Od wiosny do jesieni trwały prace przy docieplaniu i tynkowani całego obiektu. Na przełomie lipca i sierpnia zainstalowano w kościele monitoring, dzięki któremu kościół jest otwarty przez cały dzień. W sierpni, w salce św. Jana rozpoczęła działalność kawiarenka internetowa. W grudniu zamontowano witraż poświęcony Janowi Pawłowi II. Familia Cantus  z os. Rusa,  Hejnał  ze Starołęki   i  Effatha. Poświęcenie Krzyża Papieskiego, który stanął przy wejściu od ul. Sakrament Eucharystii po raz pierwszy przyjęło 20 dzieci. Drugie w historii parafii Misje Święte, które poprowadził ks.

Robert Różański — proboszcz parafii.

Nasza misja

W tym roku trasa procesji wiodła ulicami: Forteczną, Warowną, Podmiejską, Pstrowskiego, Okopową i Forteczną na plac przykościelny. Czwartki franciszkańskie — wycieczki rowerowe nad jezioro, organizowane dla dzieci. Wieczór poezji maryjnej i nie tylko w wykonaniu poetki Marii Magdaleny Pocgaj. W tym roku na pielgrzymkowy szlak wyruszyło 46 pątników. Adam Prozorowski. Jasełka przygotowane przez młodzież oazową i wspólne kolędowanie przy żłóbku.

Piotr Bydałek —proboszcz parafii p. Mateusza w Poznaniu. Wiosną zakończono prace przy budowie muru oporowego. Od wiosny do jesieni trwały prace przy docieplaniu, tynkowaniu i budowie dachu na budynku gospodarczym. Obecnie tworzy on architektoniczną całość z kościołem i domem parafialnym. Sakrament Eucharystii po raz pierwszy przyjęło 18 dzieci. Procesję ulicami parafii poprowadzili ks.

Marek Balcer i ks. Tomasz Nawrocki. W tym roku trasa procesji wiodła ulicami: Bystrą, Romana Maya i Forteczną. Poświęcenie obrazów Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Apostoła w prezbiterium kościoła. Autorem obrazów jest artysta malarz Wiesław Bober. W tym roku na pielgrzymkowy szlak wyruszyło 56 pątników.

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego “Zawisza”

Pierwszych Polskich Męczenników w Poznaniu. Spotkanie opłatkowe i Orszak Trzech Króli przygotowany przez ministrantów. Koncert muzyki pasyjnej pt. Drogi Krzyżowej w wykonaniu Zespołu Akademickiego z Winiar. Od lutego do kwietnia trwała budowa drogi procesyjnej i parkingu na placu przykościelnym.

Kostką brukową wyłożono ponad m² powierzchni. Sakrament Eucharystii po raz pierwszy przyjęło 28 dzieci. Bogdan Poniży. XIV rocznica powstania parafii. Poświęcenie figury Chrystusa Ukrzyżowanego. W tym roku na pielgrzymkowy szlak wyruszyło 33 pątników. Wystawa  Katyń woła o prawdę  przygotowana przez naszą parafiankę p. Krystynę Lewandowską ze Stowarzyszenia Katyń w Poznaniu. Wieczornica patriotyczna zorganizowana z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jerzy Łapiński —.

Skauci Europy-harcestwo chrześcijańskie – Parafia Najświętszej Eucharystii

Widowisko poetyckie przygotowane przez młodzież oazową pt. Spotkanie opłatkowe i koncert kolęd z udziałem chóru z parafii Nawiedzenia NMP i chóru parafialnego  Effatha. Nauki rekolekcyjne głosił ojciec Mariusz Wójtowicz. Wieczornica patriotyczna zorganizowana przez Stowarzyszenie  Sokole Gniazdo. Sakrament Eucharystii po raz pierwszy przyjęło 30 dzieci. Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium Matki Bożej w Gostyniu.

Jubileusz 25—lecia kapłaństwa proboszcza, ks. Zamontowanie marmurowego ołtarza, chrzcielnicy i ambonki. Ministranci wypoczywali na obozie sportowym w Chojnie zorganizowanym przez Stowarzyszenie  Sokole Gniazdo. W tym roku obchodzono trzydziestą rocznicę koronacji łaskami słynącej figury Matki Bożej.

Pielgrzymka na Jasną Górę. Trasa wiodła przez Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską,. Wieczornica patriotyczna poświęcona Wojnie Obronnej r, zorganizowana przez Stowarzyszenie  Sokole Gniazdo. Wieczornica patriotyczna na temat:  Wojsko Wielkopolskie w dziele odzyskania niepodległości — ,  zorganizowana przez Stowarzyszenie  Sokole Gniazdo. Po wieczornicy nastąpiło otwarcie wystawy:  Nasz znak to symbol dumy narodowej  autorstwa Mariana Grześkowiaka. Poświęcenie groty Matki Bożej. Od jesieni trwały prace przy budowie groty, usytuowanej przy wejściu na plac przykościelny od ul.

Na początku grudnia w grocie stanęła figura Maryi Niepokalanej. Uroczystego poświęcenia groty dokonał ks. Krzysztof Wróbel, proboszcz parafii Św. Łukasza w Poznaniu. W naszej parafii gościło.


  • e randki gniewkowo.
  • Pichcąc ciasto czekoladowe z orzechami włożona była kostka drożdźy.
  • trzcińsko zdrój szybki randki.

Trzecia wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził ks.